O laboratorium Genloxa

Oferujemy najwyższej jakości testy diagnostyczne.

NZOZ Genloxa to laboratorium diagnostyczne oferujące specjalistyczne testy w zakresie gastroenterologii, reumatologii, onkologii, immunologii oraz kardiologii. Dysponujemy najnowocześniejszą aparaturą oraz systemem transportu próbek pozwalającym nam na obsługę klientów na terenie całego kraju.

Dose5-FU to pierwszy onklologiczny test farmakokinetyczny

GENLOXA nie jest zwykłym laboratorium diagnostycznym – to wysoce wyspecjalizowana i prężnie działająca jednostka badawcza. Oprócz doskonałego sprzętu dysponujemy czymś o wiele ważniejszym – profesjonalną, kompetentną i w pełni zaangażowaną kadrą, wykształconą na najlepszych uniwersytetach na świecie. Na podstawie doświadczeń nabytych w Europie zachodniej i USA od kilku już lat wprowadzamy na polski rynek niespotykaną do tej pory gamę najnowocześniejszych testów diagnostycznych. Realizując ideę medycyny spersonalizowanej, z ogromną dbałością o jakość wykonywanych przez nas analiz, zapewniamy pacjentom możliwość korzystania z najlepszych rozwiązań diagnostyki medycznej. Działamy jedynie w oparciu o analizę biomarkerów dokładnie potwierdzonych w badaniach klinicznych, które w jasny i jednoznaczny sposób ułatwiają diagnozę i monitorowanie wielu powszechnych chorób – od schorzeń układu pokarmowego po nowotwory. Oferowane przez nas testy zyskały uznanie lekarzy specjalistów w kraju oraz za granicą i były wielokrotnie prezentowane podczas kongresów i konferencji naukowych.

Analizy wykonywane w naszym nowoczesnym laboratorium prowadzimy wyłącznie w oparciu o najlepsze produkty renomowanych światowych producentów. Zapewniają one niezwykle wysoką precyzję testów, co gwarantuje najwyższą jakość analiz oraz pełną satysfakcję klientów. Doskonale zorganizowany system logistyczny pozwala nam z dużą sprawnością analizować materiał biologiczny pochodzący od pacjentów z całego kraju. Pobrane próbki docierają do nas dzięki specjalistycznej sieci kurierskiej w mniej niż 24h.

Badanie poziomu specyficznych biomarkerów bardzo przyspiesza podjęcie właściwej diagnozy przez lekarza, ale także ułatwia dobór działań zapobiegawczych i leczniczych. Często też stanowi alternatywę lub uzupełnienie dla bardziej inwazyjnych metod diagnostycznych (np.: endoskopii lub biopsji). Dzięki temu pacjenci oszczędzają czas, pieniądze i zdrowie. Wczesne i poprawna diagnoza groźnych chorób umożliwia szybkie rozpoczęcie leczenia. W wielu przypadkach pozwala to znacząco ograniczyć rozprzestrzenienie choroby i nasilenie objawów, a także poprawić komfort życia, a czasami całkowicie wyleczyć chorobę. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i różnorodnych placówek medycznych. Wykwalifikowany personel firmy Genloxa pozostaje stale do Państwa dyspozycji.